Menu
Podpora +420 777 441 144 (Po-Pia 10:00-19:00)
0
  • Prsteň bol pridaný do obľúbených
Hladat

Bonusy k nákupu

Bonus číslo 1. 
Rytina na želanie ZADARMO

Pri objednávke zlatých snubných prsteňov môžete využiť z vnútornej strany prsteňov vyrytia mená a dátumy svadby ZADARMO. Nenechajte si tak ujsť jedinečnú možnosť, ako zosobniť Vaše snubné prstienky a zhmotniť pamiatku na Váš svadobný deň. 

Neviete si rady s otázkou čo si do prsteňov nechať vyryť? Potom čítajte nasledujúce riadky. Najbežnejšie rytina, ktorú do prsteňov zhotovujeme, obsahuje krstné meno partnera a dátum svadby. Najmä dátum svadby je postupom času veľa užitočný údaj pre mužskú časť, pretože pomôže predísť situácii, keď zabudnete na termín svadby a tým aj na zakúpenie kytice k výročiu :-) 

S akými ďalšími rytinami sme už stretli? Obľúbenou možnosťou je vyrytia iba dáta svadby, či obľúbeného životného motta. Čím ďalej častejšie sa tiež stretávame s vyrytím miesta svadby a to najmä ak sa jedná o miesto exotické. A na záver nesmieme zabudnú spomenúť prezývky, ktorými sa partneri oslovujú však tu odporúčame dobre zvážiť, či prezývka vydrží celý život ako naše prstene.

Bonus číslo 2. 
KRABIČKA na prstene ZADARMO

Ako poďakovanie, že ste si vybrali zásnubný prstienok či snubné obrúčky práve od nás, sme pre vás pripravili zadarmo luxusnú krabičku s logom Brilas.
K zlatým obrúčkám dostanete bielu prepychovú krabičku s logom Brilas a k tomu luxusnú tašku, v ktorej si svoje vysnívané prstene môžete odniesť domov.
Zásnubné prstene a obrúčky zo striebra, chirurgickej ocele či titánu dostanete v nádhernej bordó krabičke rovnako s naším logom.

Bonus číslo 3. 
DOPRAVA ZADARMO

Doprava ZADARMO je u nás už od objednávok nad 75 EUR. Prakticky sa tak doprava ZADARMO týka celého sortimentu prsteňov. Doručuje pre nás kuriérska služba GLS. 

V prípade doručovania kuriérom, Vám bude doručený Váš nákup v papierovej krabici. Samotné prstienky sú balené  v krabičke a obalené ochranou bublinkovou fóliou. Navyše máte garanciu doručenia počas nasledujúceho pracovného dňa po expedícii z našej firmy. Dopravca Vás navyše informuje sms, emailom a telefónom o predpokladanom termíne doručenia. A navyše si môžete dohodnúť doručovacej miesto, ktoré Vám aktuálne najviac vyhovuje.